درباره ما

درباره ایران بک دراپ

هدف ما

هدف ما تامین نیاز شماست. به گفته دستین اسپارکرعکاسی داستانی است که من نمی توانم آن را در قالب کلمات بیان کنم.” عکاسی مهم ترین قسمت زندگی هر انسانیست. از نوزادی تا ازدواج و

از این رو با هدف صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه ی آتلیه داران و عکاسان محترم، بک گراند ها و بک دراپ های دانلودی عکاسی متنوع و متناسب با مناسبت های ایرانی و جهانی برای نوزادان، کودکان ، عروس و داماد ،مادران باردار و مدلینگ تهیه و ارائه می نماییم که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. و این انگیزه ای است تا با عزمی راسخ همواره بهترین ها را ارائه دهیم.

رویکرد ما

کلیه محصولات و خدمات ارائه شده در ایران بک دراپ، دیجیتال بوده و همواره کیفیت خدمات ارائه شده برای ایران بک دراپ بسیار حائز اهمیت می باشد. بک دراپ های دیجیتال فون یا پرده ی فیزیکی نمی باشد و فایل ها پس از خرید به صورت لینک دانلود قابل دسترسی می باشد.

طریقه ی استفاده آن به این صورت است که سوژه مورد نظر را در محیط ساده و یک رنگ عکاسی کنید سپس با  دوربری کردن، سوژه را در نرم افزار های فتوشاپ و غیره روی بک دراپ قرار دهید.

در آینده

ایران بک دراپ در آینده ای نزدیک، فون و پرده های چاپ شده به صورت فیزیکی با تنوع بالا به آتلیه داران ارائه می دهد. همچنین استدیوی عکاسی مجهز کودک و نوزاد جهت ارائه ی خدمات هرچه بهتر به خانواده ها و کسانی که از بک دراپ ها استقبال می کنند اما توانایی عکاسی و ادیت ندارند راه اندازی گردد.

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!